08.12.2020
Nejprodávanější série CNC řízených obráběcích center nově s volitelným řídícím systémem

Nová konstrukční řada X.mill je ideální pro racionální a hospodárnou sériovou výrobu a je k dostání s řídicí jednotkou Siemens, Fanuc nebo Heidenhain a sám uživatel tak rozhoduje o tom, která kombinace stroj-řídicí jednotka optimálně splňuje jeho požadavky.

Zákazník si může vybrat CNC řízení FANUC 0i - modely F jsou nástupnické modely série 0 a 0i, které se s více než 700 000 instalovanými systémy počítají k celosvětově nejpopulárnějším typům CNC řízení.CNC série 0i až se 4 simultánně řízenými osami nejlépe plní náročné požadavky pro řídící systémy obráběcích strojů.

Další možností je TNC 620 - kompaktní mnohostranné řízení drah až s pěti řízenými osami. Díky svému flexibilnímu konceptu obsluhy - programovatelnost se zaměřením na podnik v nešifrovaném HEIDENHAIN dialogu nebo externí programování - a svému rozsahu výkonu se hodí téměř pro všechny typy výrob.

Do třetice můžete zvolit Siemens 828 D Basic - kompaktní, robustní a bezúdržbová CNC ovládání jednotka s jasným systémovým softwarem pro technologie frézování.

 


Fotogalerie